Kayıt Aralığı Soru Sormak İçin Tıklayınız...
 Tarih :
22.1.2019
 Adı Soyadı :
Sultan  Sarıoğlu
 Sorusu :
14 yaşında ki bir kişiye tedavi ya da muayene yapıyor musunuz ? 
 ADSM Cevap :
İyi günler, hastanemiz pedodonti bölümünde çocuk hastaların muayene ve tedavi işlemleri yapılmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.  
 Tarih :
22.1.2019
 Adı Soyadı :
Sultan Sarıoğlu
 Sorusu :
Diş taşı temizleme işlemi yapıyor musunuz ? Diş taşı için hangi bölümden sıra almalıyız ? Ayrıca Diş teli için hangi bölümden sıra almalıyız ? 
 ADSM Cevap :
İyi günler, hastanemizde diş taşı temizliği yapılmaktadır. Öncelikle bir diş hekimine muayene olmanız gerekir muayeneniz sonrasında gerek görüldüğü taktirde hekiminiz tarafından dişeti hastalıkları bölümüne yönlendirme yapılacaktır. Diş teli için ortodonti bölümünde muayene olabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.  
 Tarih :
18.1.2019
 Adı Soyadı :
serkan aykaç
 Sorusu :
çocuğum 3 yaşında ve bütün dişleri çürük tekrar sağlıklı dişlerine kuvuşması mümkünmü 
 ADSM Cevap :
İyi günler, hastanemiz pedodonti bölümünde çocuk hekimlerine çocuğunuzu muayene ettirebilirsiniz muayene sonrasında hekiminiz tarafından gerekli bilgiler verilecektir. Sağlıklı günler dileriz.  
 Tarih :
17.1.2019
 Adı Soyadı :
Meliha Köylü
 Sorusu :
Merhaba, Dişlerimin ayrık olmasından dolayı diş teli taktırmak istiyorum. Diş teli taktırmadan önce yapmam gerekenler var mıdır, muayene süresü ve diş teli üçreti ne kadardır. 24 yaşında olmamım bir olumsuzluğu var mıdır. Ücreti taksit mi ödüyoruz peşin mi ödememiz gereklidir. İyi çalışmalar, saygılarımla. 
 ADSM Cevap :
İyi günler, hastanemizde ortodonti tedavisi uygulanmaktadır, 18 yaş üstü hastaların sadece muayenesi SGK tarafından karşılanır, diğer tedavi ve malzeme parası hasta tarafından karşılanmaktadır. Malzeme ücreti tercih edeceğiniz markaya göre farklılık göstermektedir.İleri tedaviler için üniversite hastanelerine yönlendirme yapılmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.  
 Tarih :
16.1.2019
 Adı Soyadı :
Rabia Erdoğan
 Sorusu :
16 yaşındayım dişlerimi beyazlatabilir miyim ve ücretli mi? 
 ADSM Cevap :
İyi günler, hastanemizde diş beyazlatma işlemi yapılmamaktadır. Sağlıklı günler dileriz.  
Soru Sormak İçin Tıklayınız...